KONST / Litografier / Färglitografi 12746538
nr 1274 6538
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Höstlandskap. Signerad, numrerad 96/250. Motivet: 42x30 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 september 2019
kl 20:09:45
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren